Hírek, munkalehetőségek

Munkalehetőség

A Debreceni Egyetem Kancellária Megváltozott Munkaképességűek Szolgáltató Központja keres megváltozott munkaképességű munkavállalókat adatbázisának építésére. Az egyetemen folyamatosan van lehetőség pályázattal vagy pályázati támogatás nélkül munkaviszony létesítésére. Központunk a jelentkező adottságainak figyelembevételével keres megfelelő munkakört. Amennyiben jelentkezik adatbázisunkba és kitölti a formanyomtatványt, akkor nagyobb eséllyel tudunk segíteni az elhelyezkedésben. A jelentkezés történhet személyesen vagy telefonon is, amelyet követően egy személyes időpont egyeztetése történik az előzetes meghallgatásra, ahol szakembereink egy munkaérdeklődési kérdőívet vesznek fel és pontosítják az elképzeléseit és a lehetőségeit.

Ide kattintva tud jelentkezni.